Hop-Sport Thread Hřídel na jednoruční činku 52cm / 30mm

TOP 7 v kategorii Osy k činkám

Hop-Sport Thread Hřídel na jednoruční činku 52cm / 30mm

Vzpěračská tyč rovná 52 cm (30 mm) Profesionální hřídel o délce 52 cm pokrytý chromem se závity a bezpečnostními objímkami. Díky závitovým koncovkám je naložení závaží rychlé...
Garantovaný nákup z inSPORTline.cz

Průměr tyče
30 mm
Jednoruční osy

• , zakoupeno v hop-sport.cz

Obednavam 4 balíky stín ze nápisu ze ať je doručí za týden ze tu nejsem a oni mi 3 balíky teda pošlou za týden a ten jeden mi stornuji …????!!!!to jako proč?abych měl kotouče bez tyčí na ktere je nemůžu dat protože mi je neposlali tak zeď jsem z toho medvěd

Hop-Sport (značka)

Je nám líto, že jste nedostal zásilku. V tomto případě je třeba poslat zprávu nám na e-mail [email protected] a rádi objednávku prověříme a nabídneme řešení.

• Je to levné
    • Nepoužitelné, plastové zajišťovací matice, které na závitu přeskakují, tedy není možné zajistit!

Hop-Sport (značka)

Je nám líto, že jste dostal vadné matice, v tomto případě je třeba poslat nám zprávu na e-mail [email protected] a rádi nabídneme Vám řešení.

• , zakoupeno v hop-sport.cz

Jedno plastové madlo lehce naprasklo. Pozor jak silně utahujete objímku.

Hop-Sport (značka)

děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu a doporučení našeho produktu. V případě poškození se neváhejte na nás obrátit.
    Přejeme Vám krásný zbytek dne!

Průměr tyče
30 mm
Jednoruční osy

Vzpěračská tyč rovná 52 cm (30 mm)
Profesionální hřídel o délce 52 cm pokrytý chromem se závity a bezpečnostními objímkami. Díky závitovým koncovkám je naložení závaží rychlé a jednoduché. Závaží zablokujete pomocí bezpečnostní objímky. Vroubkovaná rukojeť zaručuje bezpečné a stabilní uchopení během posilování. Tento univerzální hřídel pro jednoruční nakládací činku je vyroben z vysoce kvalitního materiálu.

Technické údaje:

• Celková délka: 52 cm
  • Průměr: 30 mm
  • Délka závitů: 20 cm
  • Protiskluzová (vroubkovaná) rukojeť: 11 cm
  • Hmotnost: cca 0,8 kg
  • Vroubkovaná rukojeť (protiskluzová)
  • Kvalitní a estetické provedení

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárekZdarma96 % • 3 663 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta63 Kč96 % • 41 049 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

3zákazníci nedoporučují produkt

• Je to levné

• , zakoupeno v hop-sport.cz

Jedno plastové madlo lehce naprasklo. Pozor jak silně utahujete objímku.

Hop-Sport (značka)

Přejeme Vám krásný zbytek dne!
    Zákaznická podpora Hop-sport.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárekZdarma96 % • 3 663 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v hop-sport.cz

Objednané zboží dorazilo v naprosto nepoužitelném stavu, obsahovalo zásadní vadu funkčnosti. Zboží jsem okamžitě reklamoval, a přestože na webových stránkách obchodu je uvedeno, že po odeslání reklamace bude obchod zákazníka kontaktovat ohledně vyřešení reklamace, do dnešního dne (téměř týden) se mi nikdo neozval.

Hop-Sport (značka)

děkujeme za vaši zpětnou vazbu.
    Je nám líto, že nejste spokojen s nákupem v našem obchodě.
    Doufáme, že v budoucnu nám dáte ještě jednu šanci. Rádi bychom Vaši negativní zkušenost napravili, proto nás neváhejte kontaktovat na email [email protected]
    Za vzniklé komplikace moc se omlouváme a přejeme Vám hezký den.
    Zákaznická podpora Hegen.cz

pěkné